UWAGA! Pilna sprawa?
Istnieje możliwość realizacji usług po godzinach pracy lub w sobotę. Ustal cenę i umów się pod nr 793 042 111

Przyciemnianie SzybPRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi producentami posiadamy najlepszy na rynku stosunek jakości usług do ceny towaru i usług.

Oferujemy fachowe przyciemnianie szyb, które jest potwierdzone atestem. Działamy tylko i wyłącznie na trójwarstwowych foliach, które charakteryzuje bardzo długa żywotność i niska przepuszczalność światła do wnętrza pojazdu, a jednocześnie idealna widoczność od środka. Zapewnia to gwarancja na wiele lat od firmy Solarscreen oraz Llumar. Istnieje również możliwość przyciemniania okien na wystawach oraz w domowach. Warto zapamiętać, że nasza folia w dużym stopniu jest w stanie powstrzymać szkodliwe promienie słoneczne i chronić przed nimi całą Twoją rodzinę, a Twój samochód przed nadmiernym nagrzaniem.

Folia może być instalowana także z niemiecką homologacją.

Folia, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych ma inne zalety takie jak bezpieczeństwo: Brak wglądu do samochodu np. w samochodach flotowych (w samochodach tych bardzo często jest zostawiany laptop lub dokumenty firmowe), nie oślepiające światła z samochodów za nami (szczególnie dokuczliwe w nocy, kiedy niektóre pojazdy mają źle ustawione lampy typu xenon lub led); w jakimś stopniu formę antywłamaniową: ponieważ po wybiciu (np. częste przypadki od koszenia trawy) szkło hartowane pozostaje w całości z folią i można swobodnie podjechać na warsztat lub nawet poczekać kilka dni do momentu przyjścia zamówionej szyby.

Nakładanie folii na szyby samochodowe
Przyciemnianie szyb
Oklejanie elementów auta

15 lat gwarancji na folie PANTHERA®


- 15 lat gwarancji bez ukrytych gwiazdek!
- dożywotnią gwarancję, że folia nigdy nie zmieni koloru tak jak ma to miejsce w przypadku każdej folii niemetalizowanej!
- gwarancję ciągłości i niezmienności serii!
- 6 odcieni folii (2%, 5%, 15%, 25%, 35%, 50%)!
- 3 szerokości rolek: 51cm, 76cm, 152cm!
- na życzenie z niemieckim certyfikatem ABG!
- najtrwalszą powłokę przeciw-zarysowaniom na rynku!
– najlepsze właściwości termokurczliwe!
- rewelacyjne właściwości przeciwsłoneczne!

Cennik przyciemniania szyb

Koszt uzależniony jest głównie od modelu samochodu. Przeważnie w przypadku samochodów hatchback 3-drzwiowe koszt usługi to od 330 zł, hatchback 5-drzwiowe od 400 zł, Sedan od 430 zł, a kombi od 450 zł (dotyczy tylnej części samochodu).

Kilka zdjęć przyciemnionych szyb w samochodach m.in. Audi, Opel, Nissan, Alfa Romeo, Porsche

Zobacz więcej zdjęć samochodów, w kórych przyciemniliśmy szyby na naszym profilu na Facebooku

Przyciemnianie szyb - Porsche
Przyciemnianie szyb - Nissan Juke

Przyciemnianie szyb - Porsche
Przyciemnianie szyb - Audi Variant

Przyciemnianie szyb - Alfa Romeo
Przyciemnianie szyb - Opel

Najczęściej zadawane pytanie do przyciemniania szyb

1. Czy instalacja folii w samochodach jest zgodna z prawem?

Oczywiście! Jednak folia instalowana w aucie musi mieć atest Instytutu Szkła i Ceramiki (ISiC), natomiast warsztat, który wykonuje usługę posiadać homologację ISiC.

2. Czy folia może być nakładana na wszystkich szybach?

Tak! Na szyby, które znajdują się "za plecami kierowcy" można naklejać dowolnie ciemną folię, jeżeli posiada ona homologację Instytutu Szkła i Ceramiki. W przypadku szyb przednich, według prawa mogą one być przyciemnione do granicy 30%. W większej części samochodów, szyby są już przyciemnione podczas produkcji na kolor zielony (atermiczne), więc dodatkowe dodanie folii na szyby przednie boczne doprowadzi do przekroczenia dopuszczalnego limitu.

3. Czy folia rysuje się podczas normalnego użytkowania?

Nie, nasze folie posiadają specjalną warstwę chroniącą przeciwko zaryowaniom (HC – hard coating).

4. Czy folia ma jakikolwiek wpływ na ogrzewanie tylnej szyby?

Folia nie posiada żadnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie ogrzewania tylnej szyby.

5. Czy można ograniczyć wysokość temperatury w pomieszczeniu podczas dużych upałów?

Tak! Dzięki zastosowaniu odpowiedniej folii przeciwsłonecznej, można w znaczny sposób ograniczyć ilość energii słonecznej, która wpada przez szybę. W słoneczny dzień przez 1 metr kwadratowy szyby dostaje się do wewnątrz ok 400 watów, co przy 4 oknach daje około 2 kW energii. Folia przeciwsłoneczna może zminimalizować energię poprzez wielką redukcję promieni słonecznych aż do 80%, co znacznie obniża temperaturę w pomieszczeniach.

6. Co zyskujemy stosując przeciwsłoneczne folie okienne?

Ich podstawową zaletą jest zmniejszenie refleksów świetlnych oraz zapobieganie efektowi nagrzewania się pomieszczeń. Zabezpieczają one także przed działaniem szkodliwego promieniowania UV, które może odbarwić kolory czy też zniszczyć tapicerkę.

7. Jakiej folii użyć?

Podczas wyboru odpowiedniej folii okiennej powinno się określić, jaką funkcję będzie ona spełniać. Czy ma to być folia, dzięki której do wnętrza nie będzie możliwości wglądu (najbardziej popularna folia). Jest to folia o oznaczeniu "05" (niezależnie od koloru i rodzaju). Następnie w kolejności jest tzw. folia pośrednia o oznaczeniu „20”, która jest również często stosowana w samochodach ze względu na jej efekt, który dodaje uroku. Nie każdy chce całkiem ciemną folię, która powoduje mimo wszystko słabszą widoczność od środka i nie robi tzw. "trumny" z pojazdu. Następnie na skali mamy folię jasną tzn. "35", którą czasami preferują kierowcy na całym aucie, co należy podkreślić jest wbrew naszym przepisom tak samo jak instalacja ostatniej folii z naszej gamy "50" najczęściej stosowanej do przednich szyb opuszczanych.

Masz pytanie? Napisz do nas!