Przyciemnianie SzybKlienci z Zabrza - przybywajcie!

W związku, że w ostatnim czasie pojawiły się nowe linie autobusowe z Katowic do Gliwic (odjazd średnio co 15 – 20 minut) a przystanki usytuowane są dosłownie 100-200 metrów od naszej firmy, zapraszamy serdecznie klientów z Zabrza.

Mimo, że nasze miasta nieraz dzielą nie tylko kilometry ;) chcielibyśmy zaprosić klientów z okolicy.

Dojazd z Zabrza (lub powrót)

Dojazd do Zabrza nowymi liniami metropolitarnymi M1, M24 zajmuje zaledwie 17-25 minut. Poza tym jest jeszcze nieopodal pociąg z dworca PKP oraz autobus nr 23, również przy dworcu.

Wszystkie punkty są w odległości 100-200 metrów od siedziby firmy, co sprawia, że dojazd jest stosunkowo szybki i wygodny dla osób, które nie są w stanie przyjechać drugim autem albo nie mogą poczekać na miejscu, przy operacji wymiany czy przyciemniania szyb.

Naprawa i wymiana szyb dla klientów z Zabrza

Wiemy, że coraz więcej klientów z okolic Zabrza, Rudy Śląskiej oraz Gliwic pojawia się u nas w firmie, głównie dzięki dobrej opinii jaką mamy - staramy się jak możemy :) Klienci z Zabrza zgłaszają też że przekonała ich też dobra komunikacja między Chorzowem a Zabrzem.

Przyciemnianie szyb Zabrze

Skorzystaj z alternatywy dla firm z Zabrza gdzie ograniczona ilość miejsc na naprawę lub przyciemnianie szyb winduje ceny i przynosi odległe terminy realizacji.

U nas tych problemów nie znajdziesz ;)

Sprawdź jak niedaleko Zabrza jesteśmy - wyznacz trasę!

Masz pytanie? Napisz do nas!